Duşakabin

Duşakabin Tamiri

Duşakabinci

Duşakabin İmalatı

0212 481 22 61

0549 481 22 61

info@yaprakdus.com

> Kurumsal >
Duşakabin İmalatı Duşakabin Tamiri Duşakabin Fiyatları Duşakabin Montajı
< >

Hakkımızda

Firmamız kuruluşundan günümüze hızla büyümekte olup kalite+zaman+fiyat üçgeninde duşakabin sektöründe en iyisi olma yolundadır.Yurt içi ve yurt dışı pazarında büyümek için faaliyetlerini ve duşakabin imalatı için yatırımlarını sürdürmektedir. Bayilerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet ve kalite anlayışını yansıtmaya çalışıyoruz. Şirketimiz müşteri memnuniyetini, müşteri mutluluğunu her zaman birinci planda tutmuş, bunun ödülünü de her zaman almıştır. Lizaduş , Duşakabin üretiminin ilk aşamasından başlayıp duşakabinin satış sonrası desteğini tüketiciye ulaştırıncaya kadar , her aşamada kaliteyi firma misyonu olarak görmektedir. Lizaduş, siz değerli müşterilerimizin duşakabin vs. ürünlerimiz ve firmamız hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi dikkate almaktadır.Amacımız ekonomik, kaliteli ve zamanında ulaşan hizmeti vermektir.

Bizim işimiz sadece Duşakabin!

LizaDuş duşakabin sektörünün web sitesine hoşgeldiniz...Dekorasyon ya da tadilat yaparken banyonuza yaptırmak istediğiniz duşakabinler ile ilgili olarak,kaliteli duşa kabin ve fiyat anlamında en uygun alternatife ulaşmanız için size yardımcı olmak,en büyük amacımız....Büyük yapı marketlerde bile, bir kaç banyo kabini üreticisinin ürününden daha fazla alternatife ulaşılamadığını iyi biliyoruz,kapı kapı dolaşarak arayacağınız duşkabin alternatiflerinin pek çoğuna ve onlar hakkındaki bilgiye firmamız LizaDuş ta toplu olarak ulaşabilirsiniz..

Tecrübemizden Yararlanın!

Tecrübe birikimimiz ve enerjimizi, herkesin yaptığı gibi irili ufaklı pek çok sektöre paylaştırmak yerine Bir tek duşakabin işi ile uğraşalım ve onu tam yapalım düşüncesi ile hareket ediyoruz. LizaDuş ta duş kabini ile birlikte banyonuz la ile ilgili her türlü bilgiye de ulaşabilirsiniz.Bu birikimden yararlanmadan küvet jakuzi ya da duş teknenizin üzerine duş kabin yaptırmak hata olacaktır. İşyerimiz İstanbul da olsada, internet sayesinde her yerdeyiz.Tüketici dostlarımızın bilgisine sunarız.

Zaman kazanın!

Liza duşakabini tercih edin ekstradan zaman kazanın. Tecrübeli kadromuzla montaj, tamir ve ölçü işlerinizde hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz.