Hakkımızda

Değerli Müşterilerimize ve Bayilerimize !

Firmamız kuruluşundan günümüze hızla büyümekte olup kalite+zaman+fiyat üçgeninde duşakabin sektöründe en iyisi olma yolundadır.Yurt içi ve yurt dışı pazarında büyümek için faaliyetlerini ve duşakabin imalatı için yatırımlarını sürdürmektedir.
Bayilerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet ve kalite anlayışını yansıtmaya çalışıyoruz. Şirketimiz müşteri memnuniyetini, müşteri mutluluğunu her zaman birinci planda tutmuş, bunun ödülünü de her zaman almıştır.
Lizaduş , Duşakabin üretiminin ilk aşamasından başlayıp duşakabinin satış sonrası desteğini tüketiciye ulaştırıncaya kadar , her aşamada kaliteyi firma misyonu olarak görmektedir.
Lizaduş, siz değerli müşterilerimizin duşakabin vs. ürünlerimiz ve firmamız hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi dikkate almaktadır.Amacımız ekonomik, kaliteli ve zamanında ulaşan hizmeti vermektir.

BİZİM İŞİMİZ SADECE DUŞAKABİN

LizaDuş duşakabin sektörünün web sitesine hoşgeldiniz…Dekorasyon ya da tadilat yaparken banyonuza yaptırmak istediğiniz duşakabinler ile ilgili olarak,kaliteli duşa kabin ve fiyat anlamında en uygun alternatife ulaşmanız için size yardımcı olmak,en büyük amacımız….Büyük yapı marketlerde bile, bir kaç banyo kabini üreticisinin ürününden daha fazla alternatife ulaşılamadığını iyi biliyoruz,kapı kapı dolaşarak arayacağınız duşkabin alternatiflerinin pek çoğuna ve onlar hakkındaki bilgiye firmamız
LizaDuş ‘ta toplu olarak ulaşabilirsiniz…Çünkü işimiz sadece Duşakabin….

TECRÜBEMİZDEN YARARLANIN !
Tecrübe birikimimiz ve enerjimizi, herkesin yaptığı gibi irili ufaklı pek çok sektöre paylaştırmak yerine ”Bir tek duşakabin işi ile uğraşalım ve onu tam yapalım” düşüncesi ile hareket ediyoruz. LizaDuş ‘ta duş kabini ile birlikte duşkabini ile ilgili bilgiye de ulaşabilirsiniz.Bu birikimden yararlanmadan küvet jakuzi ya da teknenizin üzerine duş kabin yaptırmak hata olacaktır.İşyerimiz İstanbul’ da olsada, internet sayesinde her yerdeyiz.Tüketici dostlarımızın
bilgisine sunarız.

UCUZ VE KALİTELİ DUŞAKABİN BURADA…